Nasıl Üye Olurum ?

Sitemize üyelik tamamen ücretsizdir. Sitemize üye olmak için sitemizin üst kısmında bulunan '' KAYIT '' yazan yere tıklayın ve açılan sayfada ki gerekli bölümleri doldurun ve site üyeliği ile ilgili '' Şartlar ve Koşullar '' bölümünde sitemiz kurallarını okuyup onay kutusunu işaretleyiniz '' Kayıt '' yazan düğmeye bastığınızda , sitemize üyelik işlemleriniz tamamlanmış olacaktır. Sitemizin üst kısmından bulunan '' Giriş '' yazan yerden kullanıcı adı ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Sitemizde alışveriş yapabilir , elinizde bulunan her hangi bir ürünü satışa sunabilirsiniz.


Nasıl Ürün Alabilirim ?

Sitemizde satışda olan ürünler farklı satıcılar tarafından satışa sunulmuş ürünlerdir, bu sebepten beğendiğiniz her hangi bir ürünü satın almak için ürün detay sayfasında bulunan Renk, Beden ve Adet seçimlerini onayladıktan sonra '' Sepete Ekle '' yazan düğmesine bastığınızda, açılan sepetim sayfasında ki, ürün adedi seçimi ve kargo detaylarını kontrol ettikten sonra alt kısımda bulunan Kargo hesaplama tablosundan,bulunduğunuz il-ilçe için kargo ücretini tanımlayınız,  '' Siparişi Tamamla '' düğmesine bastığınızda karşınıza gelen ödeme seçeneklerinden sizin için uygun olan yöntem ile siparişinizi tamamlayınız.Ürün siparişiniz satıcımıza mail yolu ile bildirilecek ve satıcı ürünü belirtmiş olduğunuz adresinize gönderecektir. Ürününüz kargoya teslim edildiğinde size kargo detayları ile ilgili mail gönderilecek ve siz siparişinizi kargo firmasının takip sayfasından, teslim sürecini anlık olarak takip edebileceksiniz.


 Nasıl Satış Yapabilirim ?

Sitemizde satış yapabilmeniz için sitemizde onaylı bir kullanıcı olmanız gerekmektedir. Onaylı bir kullanıcı olabilmeniz için sitemiz sizden şirket ve firma bilgilerinizi tanımlayan yasal evrak dökümünü talep edecek ve uygun görülmesi halinde satıcı üyeliğiniz aktif hale getirilecektir.

Sitemizde ürün satışına başlayabilmeniz için sayfanın üst kısmında bulunan ''Mağaza Girişi'' linkine tıklayınız açılan sayfada bulunan;

Üye ol kısmından sizden istenilen bilgi girişini tamamlayınız. Evraklarınız incelenip üyeliğiniz uygun görüldüğünde mail yoluyla bilgilendirileceksiniz.