Firmamızın temelleri Aile büyüklerimizin İzmir 'de 1950 yılında  kürkçülüğe başlamasıyla atılmıştır. İlk işyerimiz NİGAR KÜRK EVİ 1978 yılında kurulmuştur.

Önce müşteri memnuniyeti kuralımızla en iyi ve kaliteli üretimlerle müşterilerimizin istekleri doğrultusunda  özel tasarımlara imza attık.

1995  yılında şirket merkezimiz İstanbul 'a  taşınmış ve üretimlerimiz yurt dışından da talep edildiği için firmamız ihracat ağırlıklı çalışmaya başlamıştır. 

        Şirketimiz Mertkan Kürk Deri Tekstil San.Tic.Ltd.Şti. 1995 yılında İstanbul Zeytinburnu'nda iş hayatına başlamış deri giysi üreten firmalara aksesuar üretimi, ithal kürk toptan satışı, kürk ve deri giysi tasarımı, kürk şapka üretimi , kürk ve deri giyim ihracatı yapan firmamız 2010 yılında gelişmekte olan internetten alışveriş dünyasına Mertkan Fur Fashion E- Satış sitesiyle farklı bir tarz ile dahil olarak Uluslararası online sipariş sistemi ile siparişlerinizi dünyanın her bölgesine kapıya teslim olarak gönderime başlamıştır, siz sayın müşterilerimize bu alanda da hizmet vermekten onur duyarız.

Şirketimiz

İstanbul Ticaret Odası -  Kürk Sanayici ve İş Adamları  -  İstanbul Tekstil ve Konfeksiyoncular İhracatçı Birlikleri Üyesidir. 

                                            


Mertkan Fur Fashion E - Mağaza. Tüm Hakları Saklıdır. Üretimler Mertkan Kürk Deri Tekstil San.Tic.Ltd.Şti © 1995 - 2023